O nás

PragueBest je internetová agentura poskytující komplexní služby v oblasti tvorby webových stránek a online marketingu.

Na trhu působíme od roku 1999 a zabýváme se převážně vývojem rozsáhlých firemních prezentací, intranetů, e-shopů i aplikací na míru a staráme se o jejich další optimalizaci a rozvoj.

Naším cílem je Váš úspěch

Cokoliv děláme, děláme s jasnou vizí. Ať už potřebujete získat nové zákazníky, zvýšit návštěvnost, podpořit prodej nebo jen změnit feeling Vaší prezentace, vymyslíme a připravíme pro Vás řešení přesně na míru.

Postaráme se o vše

Naši klienti oceňují, že se nemusí o nic starat - dodáme nápady, navrhneme wireframy, připravíme design a vše implementujeme na web. Stejně tak se postaráme o SEO, PPC i sociální sítě. Vy tak máte čas věnovat se tomu, čemu rozumíte nejvíc - Vašemu businessu.

Spolupracujeme dlouhodobě

Webem to nekončí. Naší "politikou" je dlouhodobá spolupráce a pravidelné rozvoje projektů, které realizujeme. Nemusíte se tak bát, že by Váš web zaspal nové trendy.

Máme zkušený tým

Zkušenosti a znalosti našeho týmu v oblasti projektového řízení i vývoje aplikací nám umožňují poskytovat profesionální služby. Stále se vzděláváme, pořádáme přednášky a aplikujeme nejnovější technologie tak, abychom byli schopni splnit všechna přání klientů.

Naše práce nás baví

K projektům přistupujeme s nadšením, tvůrčím přístupem a internet je pro nás bez nadsázky druhým domovem. Weby nás zkrátka baví a věříme, že je to na naší práci vidět.

Máme pevné základy

S projekty nezačínáme od nuly. Stavíme je na našem vlastním redakčním systému ePublisher. s mnoha připravenými moduly, což nám umožňuje vyvíjet rychle, kvalitně a bezpečně.

 

0% je na terase
u cigárka

90% z nás chodí
na obědy

1206 schodů vyjdeme
každý den


Kontaktujte nás

Zaujaly Vás naše práce a služby? Ozvěte se! Jednoduše napište, mailujte nebo volejte a pozvěte do výběrového řízení.

* Prosím zadejte Vaše jméno
* Prosím zadejte Váš telefon
* Prosím zadejte Váš email
Musíte vyplnit kontrolu !!*

Pracujte s námi

Libí se Vám naše práce?

Máte chuť se zapojit do zkušeného týmu webových nadšenců? Napište nám!