Swell - Firemní webO projektu Swell

Hlavním cílem při navrhování i realizaci nového korporátního webu pro společnost SWELL bylo vytvořit takový firemní web, který by dokázal představit služby klienta s lidskou tváří a současně by ve vývojářském duchu reprezentoval celou společnost.

Výsledkem naší práce bylo navržení kompletního grafického řešení včetně responsivního designu pro tablety, mobilní telefony a jiná mobilní zařízení. Struktura prezentace koresponduje s útvary, na které je společnost rozčleněna. Každý z uvedených útvarů reprezentuje tvář z řad vedoucích pracovníků, který současně do svého útvaru publikuje odborné novinky, dokumenty či prezentace.

Součástí prezentace je i sekce věnující se profesnímu uplatnění nebo možnosti spolupráce na projektech v průběhu studia či jako odbornou asistenci při psaní diplomových prací.

Pro nabídku vyššího standardu klientům společnosti SWELL jsme věnovali zvýšenou pozornost sekci Kontakty, kde jsme vytvořili interaktivní mapu, která umožňuje dohledat cestu včetně itineráře do mateřské firmy i jejích poboček. Vzhledem k četným účastem společnosti na mezinárodních veletrzích byla celá prezentace koncipována bilingvně a byla tedy kontinuálně spuštěna i v anglické mutaci.

Mimo dnes už standardní technologie HTML5 a CSS3 jsme celou prezentaci obohatili správou v osvědčeném redakčním systému ePublisher, který mimo možnosti editace obsahu nabízí i nástroje pro vyšší SEO optimalizaci a tedy vyšší potenciál při vyhledávání a zobrazení obsahu ze stran koncových uživatelů.

Swell

Dodané služby

Kontaktujte nás

Zaujaly Vás naše práce a služby? Ozvěte se! Jednoduše napište, mailujte nebo volejte a pozvěte do výběrového řízení.

* Prosím zadejte Vaše jméno
* Prosím zadejte Váš telefon
* Prosím zadejte Váš email
Musíte vyplnit kontrolu !!*

Pracujte s námi

Libí se Vám naše práce?

Máte chuť se zapojit do zkušeného týmu webových nadšenců? Napište nám!