Centrum FotoŠkoda - Firemní webO projektu Centrum FotoŠkoda

Centrum FotoŠkoda je lídrem na trhu s fotografickou technikou a příslušenstvím. Jeho rozsáhlá prezentace se dělí na eshop, bazar, nabídku služeb ateliéru a informační servis pro fotografy.


Jádrem portálu je eshop s rozsáhlou databází tisíců položek, postavený na řešení Eshop Epublisher, který byl na základě zadání klienta rozdělen na sekci pro koncové zákazníky (B2C) a pro obchodní partnery (B2B). Návštěvníci mohou využít širokého spektra možností vyhledávání a filtrování zboží podle parametrů. Všechny položky se dají srovnávat mezi sebou pomocí komfortního nákupního poradce. Zákazníci mohou platbu realizovat dobírkou, převodem, kartou i na splátky. Aktuální nabídka zboží je centrálně synchronizována se stavem skladu a zároveň se exportuje do srovnávačů Zboží.cz, Heureka.cz a Google.com.


Díky propracovanému systému napojenému na dopravce je zákazník v každém okamžiku transakce vždy přesně informován o aktuálním stavu objednávky a veškerá příprava podkladů k odbavení se děje plně automaticky. Portál byl vytvořen v moderním responzivním designu, takže se jeho podoba dynamicky mění podle toho, zda návštěvník přichází přes počítač, tablet nebo mobil.


O kvalitě použitého řešení svědčí to, že prezentace Fotoskoda.cz byla oceněna ve 12. ročníku prestižní soutěže WebTop100 jako 3. nejlepší web v kategorii E-shop(2013) a ve 13. ročníku tutéž kategorii vyhrála a stala se nejlepším E-shopem roku 2014.

Centrum FotoŠkoda

Dodané služby

Ziskaná ocenění

WebTop100

Kontaktujte nás

Zaujaly Vás naše práce a služby? Ozvěte se! Jednoduše napište, mailujte nebo volejte a pozvěte do výběrového řízení.

* Prosím zadejte Vaše jméno
* Prosím zadejte Váš telefon
* Prosím zadejte Váš email
Musíte vyplnit kontrolu !!*

Pracujte s námi

Libí se Vám naše práce?

Máte chuť se zapojit do zkušeného týmu webových nadšenců? Napište nám!