Czech Digital Group - Firemní webO projektu Czech Digital Group

Návrh nových firemních stránek pro společnost Czech Digital Group, která na území České republiky vlastní a provozuje třetí zemský digitální multiplex pro přenos rozhlasového a televizního vysílání, jsme drželi v konzervativnějším a serióznějším pojetí tak, aby co nejpřesněji vystihoval způsob komunikace, jaké se pro takové odvětví očekává.

Prezentace je členěna do základních kategorií, přičemž každá z nich přesně, stručně a výstižně obsahuje dostatečné množství informací, které by příjemce pozemního vysílání a vůbec všechny uživatele mohli zajímat, vč. návodů, praktických rad, nejčastějších otázek, informacích o společnosti a dostupnosti vysílaných televizních a rozhlasových kanálů a mnoho dalšího. Pro vyšší uživatelský standard je každá strana opatřena možností interakce tak, aby se uživatel co nejrychleji dostal k hledané informaci, příp. se mohl přihlásit k pravidelnému odběru informačních newsletterů.

Obsahová část v celé své šíři je přímo napojena na svou speciálně na klíč přizpůsobenou verzi redakčního CMS systému ePublisher, přes který probíhá individuální aktualizace informací, obsahu, obrázků, položek hlavní navigace a prakticky všeho, co by si mohl jejich majitel přát editovat. Součástí dodaného systému je i modul pro správu přijatých požadavků pomocí interaktivního kontaktního formuláře.

Czech Digital Group

Dodané služby

Kontaktujte nás

Zaujaly Vás naše práce a služby? Ozvěte se! Jednoduše napište, mailujte nebo volejte a pozvěte do výběrového řízení.

* Prosím zadejte Vaše jméno
* Prosím zadejte Váš telefon
* Prosím zadejte Váš email
Musíte vyplnit kontrolu !!*

Pracujte s námi

Libí se Vám naše práce?

Máte chuť se zapojit do zkušeného týmu webových nadšenců? Napište nám!