viaHome 2013 - Firemní webO projektu viaHome 2013

Pro našeho dlouholetého klienta, společnost T-Systems Czech Republic, a. s., dceřinou společnost Deutsche Telekom AG, jsme v roce 2013 spustili řadu přepracovaných, ale i zbrusu nových webových prezentací, jejichž vlajkovou lodí jsou produktové stránky služeb viaGIA, viaTV a viaPhone – souhrnně označované jako viaHome.


Stránky poskytují komplexní informace o nabízených službách z odvětví trvalého vysoko-rychlostního připojení k internetu pomocí vlastní sítě optických vláken, kabelové televize nové generace nebo zcela nového přístupu k poskytování telefonních služeb domácnostem s využitím moderní technologie VoIP. Celkovým redesignem prezentace prošla v závislosti na uvedení nových korporátních pravidel vizuální identity, který se promítnul do všech marketingových výstupů komplexu T-Systems.

S maximalizací uživatelského komfortu na návštěvníka čeká také řada obecných informací o společnosti, obchodních podmínkách či cenách jednotlivých služeb, ale i množství dokumentů, novinek a aktualit. To vše jak v českém, tak v anglickém a ruském jazyce. Obsahová část je spravována přes rozšířené rozhraní redakčního a publikačního systému ePublisher, který mimo své nadstandardní funkce optimalizace obsahu pro vyhledávače zaručuje i aktuálnost zveřejněných informací.

Kontaktujte nás

Zaujaly Vás naše práce a služby? Ozvěte se! Jednoduše napište, mailujte nebo volejte a pozvěte do výběrového řízení.

* Prosím zadejte Vaše jméno
* Prosím zadejte Váš telefon
* Prosím zadejte Váš email
Musíte vyplnit kontrolu !!*

Pracujte s námi

Libí se Vám naše práce?

Máte chuť se zapojit do zkušeného týmu webových nadšenců? Napište nám!