Globus.cz - Firemní webO projektu Globus.cz

Globus je prvním hypermarketem, který vstoupil na český trh a ve svých 16 pobočkách nabízí zákazníkům produkty a služby s vysokým důrazem na kvalitu. Ve stejném duchu vznikl i jeho nový web na adrese Globus.cz.


Při vývoji nové verze internetové prezentace pro společnost Globus jsme využili dlouholetých zkušeností s redakčním systémem ePublisher, který jsme pro klienta rozvinuli a upravili jeho potřebám. Maximální důraz jsme kladli na to, jak přehledně a efektivně přinést zákazníkovi informace, které vyžaduje a ušetřit mu tak čas při hledání informací o oblíbených produktech, akčních nabídkách a cenách.


„Nové implementaci předcházela podrobná analýza předešlé verze. Za pomoci standardních analytických nástrojů (ClickTale, Google Analytics a uživatelského testovaní) jsme sledovali chování uživatelů na webových stránkách a analyzovali, co je pro návštěvníka podstatné, abychom v nové verzi dosáhli maximální přehlednosti a přístupnosti pro návštěvníky. Věříme, že výsledek naší snahy uživatelé ocení," komentuje cestu k nové podobě webu account manager Luděk Vorel. Na základě provedené analýzy bylo potřeba přemístit ovládací prvky, přeskupit uspořádání sekcí a upravit hlavní navigaci, čímž se podařilo významně usnadnit orientaci na webu. Project manager Ondřej Běloch dodává: „Změnili jsme podobu vzhledu nejoblíbenějších sekcí, takže jsou teď lépe dostupné a přináší návštěvníkům cenné informace na jednom místě."


Nový web jsme napojili na sociální síť Facebook a vytvořili jsme také speciální verzi pro mobilní zařízení. Na mnoha dalších rozšířeních dále pracujeme – například již nyní mohou zákazníci sledovat Globus TV na Youtube kanálu, který pravidelně přináší novinky ze světa Globusu, návody a recepty.

Globus.cz

Dodané služby

Ziskaná ocenění

WebTop100

Kontaktujte nás

Zaujaly Vás naše práce a služby? Ozvěte se! Jednoduše napište, mailujte nebo volejte a pozvěte do výběrového řízení.

* Prosím zadejte Vaše jméno
* Prosím zadejte Váš telefon
* Prosím zadejte Váš email
Musíte vyplnit kontrolu !!*

Pracujte s námi

Libí se Vám naše práce?

Máte chuť se zapojit do zkušeného týmu webových nadšenců? Napište nám!