Mobilní aplikace Travel Free - Věrnostní programyO projektu Mobilní aplikace Travel Free

Ve spolupráci se společností Unicorn Systems zaměřující se na tvorbu mobilních aplikacích jsme vytvořili funkční propojení našeho redakčního systému ePublisher 3.2 a mobilní aplikace pro platformy Android a iOS.

Mobilní aplikace Travel FREE CZ nabízí zákazníkům firmy Travel FREE rychlý přehled novinek, bannerů, aktuálních akcí na prodejnách, akčních produktech včetně ceny, slevových kuponech a seznam všech prodejen. Ten nabízí vyhledávání nejbližší prodejny pomocí GPS a navigaci do této prodejny pomocí nativní aplikace v telefonu/tabletu.

Aplikaci lze využít na všech Androidech od verze 4.2, na iOSu od verze 7 výše - a to jak na mobilních telefonech, tak na tabletech.

Největší novinkou od 3/2015 je možnost přihlášení se do Zákaznického portálu se zákaznickou kartou, editace osobních údajů vč. přihlášení do newsletteru a sledování aktuálního bodového stavu vlastního zákaznického účtu.

Nově umí aplikace přihlášení přes fotoaparát - načtení EAN kódu na klubové kartě.

S EANem pracuje i naopak - aplikace umí nahradit fyzickou kartu, protože obsahuje vygenerovaný obrázek čárového kódu zákazníkovi karty, který lze načíst u kasy. Zákazník, který kartu zapomněl doma, tedy nemusí jet kilometry daleko, ale stačí mu jen vytáhnout telefon.

Aplikace funguje ve dvou jazykových verzích, v češtině a v němčině (= hlavní cílová skupina).

Mobilní aplikace Travel Free

Dodané služby

Kontaktujte nás

Zaujaly Vás naše práce a služby? Ozvěte se! Jednoduše napište, mailujte nebo volejte a pozvěte do výběrového řízení.

* Prosím zadejte Vaše jméno
* Prosím zadejte Váš telefon
* Prosím zadejte Váš email
Musíte vyplnit kontrolu !!*

Pracujte s námi

Libí se Vám naše práce?

Máte chuť se zapojit do zkušeného týmu webových nadšenců? Napište nám!