Teta drogerie - Firemní webO projektu Teta drogerie

Celý tento projekt je zajímavou kombinací designu, uživatelské ergonomie a zajímavých technologických součástí.

Při přípravě designu jsme vycházeli z firemních barev, modré a žluté, doplnili jsme zajímavé pozadí stránek tak, aby celkové vyznění lákalo návštěvníka webu do prodejen TETA drogerie.

Technologicky je zajímavá např. aplikace pro zpracování a zobrazení PDF letáků. Aplikace je plně automatická. Klient přes jednoduchý přístup nahraje hotový pdf leták, ten je následně převeden do formátu vhodného pro zobrazení na webu a zde zobrazen. Jako navazující modul na tuto část jsme připravili i zajímavé řešení newsletteru. Administrátor newsletteru vybere z hotového PDF letáku produkty, které chce rozeslat přímo jako součást newsletteru a další část je již opět plně automatická -dekompilace PDF + sestavení HTML mailu s vybranými produkty.

K dalším zajímavostem tohoto projektu patří využití UIR-ADR (Územně identifikační registr adres) pro zadávání kontaktních adres členů TETA klubu - po zadání PSČ je vybrán okres a vyfiltrovány ulice patřící pouze oblasti zadaného PSČ. Uživatel pak nevyplňuje další údaje ručně, ale vybírá je z roletových menu. Toto řešení je navrženo pro eliminaci chybovosti při ručním zadávání adres, z důvodu následného automatického zpracování. Poslední důležitou součástí projektu je i obousměrná synchronizace dat mezi webovou částí a interní databází pro správu Teta klubu.

Teta drogerie

Dodané služby

Kontaktujte nás

Zaujaly Vás naše práce a služby? Ozvěte se! Jednoduše napište, mailujte nebo volejte a pozvěte do výběrového řízení.

* Prosím zadejte Vaše jméno
* Prosím zadejte Váš telefon
* Prosím zadejte Váš email
Musíte vyplnit kontrolu !!*

Pracujte s námi

Libí se Vám naše práce?

Máte chuť se zapojit do zkušeného týmu webových nadšenců? Napište nám!